Son Haberler
Ağva Tatil Köyü
Şile-Ağva

Ağva Tatil Köyü

Şile-Ağva

Şile-Ağva

Karadeniz bölgesine kıyısı bulunan ve son dönemlerde İstanbul’a yakınlığı sayesinde popüler bir tatil köyü olarak görülen Ağva, gerçekten kafa dinleme ve güzel bir tatil için cazip bir yerdir. İstanbul’un o yoğun trafiğinden, gürültüsünden kaçmak kurtulmak isteyenlere, kafasını birkaç günlük bile olsa dinlemek için yer arayanlara Ağva’da tatil öneriyoruz.

Ağva, İstanbulluların bu yoğun ilgilerinden dolayı son dönemlerde de her yönden kendini geliştirmeye çalışan güzel bir tatil beldesi olmaya çalışmaktadır. Ve bunu çok iyi bir şekilde başarmaktadır. Ağva; Göksu ile Yeşilçay nehirleri arasında kurulmuş bir yer olmasıyla beraber, yine temiz suyuyla da tatilcilere cazip gelmektedir.

Uzun soluklu tatiller için çeşitli pansiyon, otel veya tatil köyleri gibi konaklama yerleri bulabilirsiniz. Dilediğiniz takdir de bir gecelik ya da birkaç gecelik tatil için de Ağva’ya gelebilirsiniz. Ağva’ya gelme sebeplerinizin en başında, İstanbul’a yakın olması sebebi olmalıdır. Uzak yerlere gitmektense daha yakın yer olan Ağva’da tatilinizi daha rahat ve daha uzun yapabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Şile-Ağva

Şile-Ağva

Tatil yönünden gelişimini son yıllarda yerlisi dışında gelen ziyaretçilerin turist olmasıyla fark ettirmiş olan Ağva, bu farklılık doğrultusunda kendini hem otel yönünden hem de tatil yönünden geliştirmektedir. Tabi ki bu gelişimin sonucunda Ağva’da fiyatlarda herhangi bir değişiklik olmamış olup, diğer tatil yörelerine ve tatil köylerine bakılarak söylenirse; aslında çok çok ucuza tatil yeri olduğu görülmüştür. Sizler de bu yaz tatilinizi daha yapmadıysanız, Ağva; Tatil için tercih edilebilecek tatil beldelerinden birisidir. İstanbul’dan yaklaşık 2 – 3 saatlik bir araba yolculuğu doğrultusunda Ağva’ya ulaşmanız mümkündür.

 

 

 

Karadeniz bölgesine kıyısı bulunan ve son dönemlerde İstanbul’a yakınlığı sayesinde popüler bir tatil köyü olarak görülen Ağva, gerçekten kafa dinleme ve güzel bir tatil için cazip bir yerdir. İstanbul’un o yoğun trafiğinden, gürültüsünden kaçmak kurtulmak isteyenlere, kafasını birkaç günlük bile olsa dinlemek için yer arayanlara Ağva’da tatil öneriyoruz. Ağva, İstanbulluların bu yoğun ilgilerinden dolayı son …

Review Overview

User Rating: Be the first one !
0

Hakkında dvd

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


*

Scroll To Top

Powered by WP Robot